info@uzmanmuhendislik.net
0212 875 4502

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Biz Kimiz?

1971 Uzman Brülör kazan tamir servisi olarak 31 Mayıs 1971 tarihinde katı yakıtlı ve fuel oil yakıtlı kazan ve brülörlerinin tamir servisi olarak İstanbul Etiler’de kuruldu.

1989 Doğalgazın ülkemize girmesiyle birlikte Buderus demirdöküm gibi döküm dilimli kazanların doğalgazlı olarak tesisatı ve montajlarına başlandı. Özellikle atmosferik brülörlü 350 adet kazan dairesi kurulum işleri yapıldı. 2000 İlk duvar tipi yoğuşmalı kazanların buderus tarafından getirilmesiyle kaskad sistem uygulamalarına başlandı. 450 kazan dairesi bu tipte kuruldu. Geçen bu yıllar içersinde firma kadrosu bu sistemlerin teknik servisi ve arızaların çözümü konusunda uzmanlaştı ve çözülemeyen sorunlarda aranan bir firma oldu.                                                                                                                                          2004 güneş enerjisi solar takviyeli sistem uygulamaları başladı. Bu sistemlerin montaj ve otomasyon uygulamaları yapıldı. Yine aynı yıl mekanik tesisat uygulama ekibi kurularak komple mekanik tesisat uygulamalarına girildi.

   2007 ilk ısı pompası uygulamaları su arıtma sistemleri güneş enerjisi takviyeli ısıtma sistemleri yangın tesisatları hidrafor tesisatları otomasyon panoları uygulamaları yapıldı.    

2005 merkezi soğutma sistemleri sıvı fazlı çiller grupları otel uygulamalarında kullanıldı ve bunlar otel ısıtma siste mleriyle kombine çalışacak şekilde kuruldu. Su arıtma reverse osmos sistem uygulamaları gri su geri kazanım uygulamalarına girildi.                                                                                                                   2010 Vrf sistemlerinin otellerde ve iş merkezlerde uygulanmasına başlandı derin kuyu arıtma uygulamaları yapıldı. Ayrıca ikinci el son model kazan dairesi ekipmanları; kazan, brülör, atmosferik kazan, sirkülasyon pompası,üç yollu vana,genleşme tankları garantili satışlarına başlandı. 100 ‘e yakın ikinci el buderus marka kazan şu anda öğrenci yurdu otel ve konut projelerinde doğru tesisat bağlantısı ile sorunsuz olarak çalışmaktadır. 45 yılı aşkın süredir babadan oğula deneyimi ile Isıtma, soğutma, havalandırma ve enerji sektörlerine, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunarak sektöründe yükselen bir değer olmuştur. hemen hemen tüm marka ve kazanların yedek parçasını stokta bulunduran firmamız arızanın nedenine inen çözümlerle tüccar zihniyetinden uzak verim yakıt tasarrufu arızasızlık amacıyla her bütçeye uygun sistem çözümleri sunarak yaratıcı teknolojisiyle faliyetlerine devam etmektedir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin